Úvod > Zápis

Zápis 2022

Zápis do MŠ Stašov pro nové uchazeče (vyjma uprchlíků - ti budou mít zvláštní zápis dle legislativy 6. června 2022) se koná prezenčně
v pátek 6. 5. 2022 od 12 - 16.30 hodin v ředitelně MŠ Stašov.

Rodič se v uvedený den a v časovém rozpětí dostaví osobně (bez dítěte) s:

OP nebo pasem k ověření totožnosti,

rodným listem dítěte,

vyplněnou žádostí o přijetí (odkaz zde)

žádost o přijetí do mš.doc

potvrzením lékaře o zdravotním stavu a očkování (děti po dovršení 5 let nemusí prokazovat povinné očkování) (odkaz zde)

potvrzení od lékaře.docx

Zápis trvá asi 20 minut pro jednoho uchazeče. Volných míst bude dle odhadu max. 9.

Přijatým uchazečům vydá ředitelka školy "Rozhodnutí o přijetí" jen na vlastní žádost (pokud registrační číslo dítěte je uvedeno v Oznámení o přijetí jako "přijato" není třeba Rozhodnutí o přijetí tisknout).

Zákonní zástupci nepřijatých dětí převezmou "Rozhodnutí" osobně nejlépe 23. 5. 2022 od 6.30 - 11.30 hodin v mateřské škole Stašov nebo jim bude zasláno poštovní zásilkou do vlastních rukou.

Pokud bude žádat jiná osoba než zákonný zástupce dítěte (pěstoun) je nutné doložit doklad opravňující dítě zastupovat.

Děti s trvalým bydlištěm ve Stašově jsou děti spádové a přednostně přijímané. Seznam dětí s trvalým pobytem poskytne škole OÚ Stašov. Pokud máte jiný typ potvrzení o spádovosti vydaný OÚ Stašov, předložíte při zápisu k žádosti o přijetí.

Všechny řádně vyplněné a podepsané dokumenty doručte do MŠ Stašov v den zápisu osobně.

Rozhodovat se bude dle kritérií (zveřejněny na dveřích školy, ke stažení níže).

Rozhodnutí bude vydáno  do 30 dní od dne zápisu. Pokud bude dítě přijato, zjistíte z "oznámení o výsledku řízení" na webu a dveřích budovy školy. Pokud dítě nebude přijato, pokud nevyzvednete osobně (osobní převzetí preferujeme), Rozhodnutí bude odesláno na vámi uvedenou adresu v žádosti na doručenku (obálka s modrým pruhem) a od doručení vám plyne 15 dní na odvolání proti rozhodnutí.

Pokud máte jakékoli dotazy, obraťte se na mě telefonicky 603725076 nebo 702040991.

Vodičková Stanislava, ředitelka školy

Další dokumenty: